AVD85B-48S12-6L Artesyn Embedded
  • More about AVD85B-48S12-6L Artesyn Embedded
    AVD85B-48S12-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD85B-48S12-6L is described as DC DC CONVERTER 12V 85W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK