AVO50-48S1V2P-4 Artesyn Embedded
  • More about AVO50-48S1V2P-4 Artesyn Embedded
    AVO50-48S1V2P-4 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50-48S1V2P-4 is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V