AVO50-48S1V5P-4 Artesyn Embedded
  • More about AVO50-48S1V5P-4 Artesyn Embedded
    AVO50-48S1V5P-4 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50-48S1V5P-4 is described as DC/DC CONVERTER 1.5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM