BXA30-48S12 Artesyn Embedded
  • More about BXA30-48S12 Artesyn Embedded
    BXA30-48S12 Artesyn Embedded
    BXA30-48S12 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA30-48S12 is described as CONVERTER DC/DC SNGL 12V OUT 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A