CXE15-48S05-R Artesyn Embedded
  • More about CXE15-48S05-R Artesyn Embedded
    CXE15-48S05-R Artesyn Embedded
    CXE15-48S05-R is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXE15-48S05-R is described as CONV DC/DC OPEN FRAME 5V OUT 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE