CXE15-48S3V3 Artesyn Embedded
  • More about CXE15-48S3V3 Artesyn Embedded
    CXE15-48S3V3 Artesyn Embedded
    CXE15-48S3V3 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXE15-48S3V3 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUTPUT 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V