EXB250-48S2V5-RJ Artesyn Embedded
  • More about EXB250-48S2V5-RJ Artesyn Embedded
    EXB250-48S2V5-RJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB250-48S2V5-RJ is described as DC DC CONVERTER 2.5V 165W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM