IBC04-36S12-J Artesyn Embedded
  • More about IBC04-36S12-J Artesyn Embedded
    IBC04-36S12-J Artesyn Embedded
    IBC04-36S12-J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. IBC04-36S12-J is described as DC/DC CONVERTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK