LQS30A24-3V3REKJ Artesyn Embedded
  • More about LQS30A24-3V3REKJ Artesyn Embedded
    LQS30A24-3V3REKJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS30A24-3V3REKJ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM