LQS60A48-3V3REJ Artesyn Embedded
  • More about LQS60A48-3V3REJ Artesyn Embedded
    LQS60A48-3V3REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS60A48-3V3REJ is described as CONV DC/DC 198W 3.3V 60A SGL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"