LQS80A48-1V8REJ Artesyn Embedded
  • More about LQS80A48-1V8REJ Artesyn Embedded
    LQS80A48-1V8REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS80A48-1V8REJ is described as CONV DC/DC 144W 1.8V 80A SGL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.