NXA66-12P3V3C Artesyn Embedded
  • More about NXA66-12P3V3C Artesyn Embedded
    NXA66-12P3V3C Artesyn Embedded
    NXA66-12P3V3C is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. NXA66-12P3V3C is described as CONV DC/DC NON-ISOL 3.3V OUT 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"