SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
  • More about SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
    SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
    SMT15F-12S1V5 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SMT15F-12S1V5 is described as CONV DC/DC 12V 15A 1.5VOUT 22.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X