A-DF15PP-TAXL-B-R Assmann
  • Part Number: A-DF15PP-TAXL-B-R
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH