AWH20A-0232-T-R Assmann
  • Available: 988
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWH20A-0232-T-R Assmann
    AWH20A-0232-T-R Assmann
    AWH20A-0232-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWH20A-0232-T-R is described as CONN HEADER 20POS R/A LONG GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE