AWHW10-G-SMD-R Assmann
  • Available: 7,998
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW10-G-SMD-R Assmann
    AWHW10-G-SMD-R Assmann
    AWHW10-G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW10-G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 10POS AU SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH