AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
  • Available: 572
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-10A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-10A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-10A-0202-T-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"