AWHW2-14A-0202-T-R Assmann
  • Available: 2,815
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-14A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-14A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-14A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-14A-0202-T-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V