AWHW2-50A-0202-T-R Assmann
  • Available: 898
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW2-50A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-50A-0202-T-R Assmann
    AWHW2-50A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW2-50A-0202-T-R is described as CONN HEADER LO-PRO 2MM 50POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X