AWHW20-G-SMD-R Assmann
  • Available: 1,505
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW20-G-SMD-R Assmann
    AWHW20-G-SMD-R Assmann
    AWHW20-G-SMD-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW20-G-SMD-R is described as CONN HEADER LO-PRO 20POS AU SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE