AWHW40A-0202-T-R Assmann
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AWHW40A-0202-T-R Assmann
    AWHW40A-0202-T-R Assmann
    AWHW40A-0202-T-R is manufactured by Assmann and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. AWHW40A-0202-T-R is described as CONN HEADR R/A LO-PRO 40POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC CASE FOR TC-32348-000 PLSTC
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK