LEDWR90SS-G BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDWR90SS-G
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78058
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDWR90SS-G BANNER ENGINEERING
    LEDWR90SS-G BANNER ENGINEERING
    LEDWR90SS-G is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDWR90SS-G is described as PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78058. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM