HM78D-128120MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-128120MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128120MLFTR BI Magnetics
    HM78D-128120MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-128120MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 12UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE