HM78D-1288R2MLFTR BI Magnetics
  • More about HM78D-1288R2MLFTR BI Magnetics
    HM78D-1288R2MLFTR BI Magnetics
    HM78D-1288R2MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. HM78D-1288R2MLFTR is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM