SRAH-12F1500 Bel Fuse
  • Part Number: SRAH-12F1500
  • Manufacturer Name: Bel Fuse
  • Description: CONV DC/DC 1.5V 12A 18W OUTPUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about SRAH-12F1500 Bel Fuse
    SRAH-12F1500 Bel Fuse
    SRAH-12F1500 is manufactured by Bel Fuse and is categorized in the DC/DC Converters category. SRAH-12F1500 is described as CONV DC/DC 1.5V 12A 18W OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bel Fuse
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V