BP800-0.005-00-1212 Bergquist
  • Part Number: BP800-0.005-00-1212
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL TAPE 12X12 0.005
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about BP800-0.005-00-1212 Bergquist
    BP800-0.005-00-1212 Bergquist
    BP800-0.005-00-1212 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. BP800-0.005-00-1212 is described as THERMAL TAPE 12X12" 0.005". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE