ELM13005GD Bivar
  • Part Number: ELM13005GD
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Vertical LED Assembly; 0.300 in. Length; 5 mm LED; Green; Diffused; Black PVC
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about ELM13005GD Bivar
    ELM13005GD Bivar
    ELM13005GD is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. ELM13005GD is described as Vertical LED Assembly; 0.300 in. Length; 5 mm LED; Green; Diffused; Black PVC. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM