FLP5-72.21 Bivar
  • Part Number: FLP5-72.21
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 1mm. Fiber Optic Core; 7mm. Dia. Lens; 72.21in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about FLP5-72.21 Bivar
    FLP5-72.21 Bivar
    FLP5-72.21 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. FLP5-72.21 is described as Light Pipe; Flexible; 1mm. Fiber Optic Core; 7mm. Dia. Lens; 72.21in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE