MPC5GDW12.0 Bivar
  • Available: 53
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPC5GDW12.0 Bivar
    MPC5GDW12.0 Bivar
    MPC5GDW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. MPC5GDW12.0 is described as LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A