PLPQ3-10MM Bivar
  • Part Number: PLPQ3-10MM
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front), 3 mm Square Lens, Low Profile, 10mm.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about PLPQ3-10MM Bivar
    PLPQ3-10MM Bivar
    PLPQ3-10MM is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLPQ3-10MM is described as Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front), 3 mm Square Lens, Low Profile, 10mm.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG