PM3BWDW10.0 Bivar
  • Part Number: PM3BWDW10.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Standard Panel Mount Indicators; 2 Leaded; 3mm Blue LED wDiffused Lens; 10in. Wire
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about PM3BWDW10.0 Bivar
    PM3BWDW10.0 Bivar
    PM3BWDW10.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3BWDW10.0 is described as Standard Panel Mount Indicators; 2 Leaded; 3mm Blue LED wDiffused Lens; 10in. Wire. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE