PM5ACW12.0 Bivar
  • More about PM5ACW12.0 Bivar
    PM5ACW12.0 Bivar
    PM5ACW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5ACW12.0 is described as PNL MNT AMBER W/WIRE 12". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH