CR0603-FX-3833ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-3833ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 383K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 11,777
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-3833ELF Bourns
    CR0603-FX-3833ELF Bourns
    CR0603-FX-3833ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-3833ELF is described as RES SMD 383K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP