CR0603-FX-9092GLF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-9092GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 90.9K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-9092GLF Bourns
    CR0603-FX-9092GLF Bourns
    CR0603-FX-9092GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-9092GLF is described as RES SMD 90.9K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH