HLMP-CW23-TW0DD Broadcom
  • More about HLMP-CW23-TW0DD Broadcom
    HLMP-CW23-TW0DD Broadcom
    HLMP-CW23-TW0DD is manufactured by Broadcom and is categorized in the LED Discrete Indication category. HLMP-CW23-TW0DD is described as LED COOL WHITE CLEAR 5MM RND T/H. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Broadcom
    ---> LED Discrete Indication from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  LED Discrete Indication
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM