LP-CC-1.250 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-1.250
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 1.250A(1-1/4A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-1.250 Bussmann
    LP-CC-1.250 Bussmann
    LP-CC-1.250 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-1.250 is described as Product Description: FUSE, 1.250A(1-1/4A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM