LP-CC-4.500 Bussmann
  • Part Number: LP-CC-4.500
  • Manufacturer Name: Bussmann
  • Description: Product Description: FUSE, 4.500A(4-1/2A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about LP-CC-4.500 Bussmann
    LP-CC-4.500 Bussmann
    LP-CC-4.500 is manufactured by Bussmann and is categorized in the Fuses category. LP-CC-4.500 is described as Product Description: FUSE, 4.500A(4-1/2A), 600VAC TIME DELAY, CLASS CC, 200KAIR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Fuses from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  Fuses
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE