LPJ-250SPI Bussmann
  • More about LPJ-250SPI Bussmann
    LPJ-250SPI Bussmann
    LPJ-250SPI is manufactured by Bussmann and is categorized in the Panel Mount Indicators category. LPJ-250SPI is described as FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/300VDC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bussmann
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE