800-14-12D-RE-0002F CNC Tech
  • Part Number: 800-14-12D-RE-0002F
  • Manufacturer Name: CNC Tech
  • Description: PWR CORD 15A 250V 14AWG RED 2
  • Category: Line Cables
  • Status:
  • More about 800-14-12D-RE-0002F CNC Tech
    800-14-12D-RE-0002F CNC Tech
    800-14-12D-RE-0002F is manufactured by CNC Tech and is categorized in the Line Cables category. 800-14-12D-RE-0002F is described as PWR CORD 15A 250V 14AWG RED 2. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by CNC Tech
    ---> Line Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Line Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS