73M3BR016F CTS Resistors
  • More about 73M3BR016F CTS Resistors
    73M3BR016F CTS Resistors
    73M3BR016F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M3BR016F is described as RES 0.016 OHM 1% 3W 2726. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.