73WE4R082F CTS Resistors
  • More about 73WE4R082F CTS Resistors
    73WE4R082F CTS Resistors
    73WE4R082F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE4R082F is described as RES 0.082 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by CTS Resistors
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE