CFM-9225V-130-340-20 CUI
  • Part Number: CFM-9225V-130-340-20
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC AXIAL FAN, 92 MM SQUARE, 25 M
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about CFM-9225V-130-340-20 CUI
    CFM-9225V-130-340-20 CUI
    CFM-9225V-130-340-20 is manufactured by CUI and is categorized in the DC Fans category. CFM-9225V-130-340-20 is described as DC AXIAL FAN, 92 MM SQUARE, 25 M. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM