DPD1200080-Z6P-TK CUI
  • Part Number: DPD1200080-Z6P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD1200080-Z6P-TK CUI
    DPD1200080-Z6P-TK CUI
    DPD1200080-Z6P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD1200080-Z6P-TK is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ