DPD120020-P12P-SZ CUI
  • Part Number: DPD120020-P12P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120020-P12P-SZ CUI
    DPD120020-P12P-SZ CUI
    DPD120020-P12P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120020-P12P-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V