DPD120030-P12N-TC CUI
  • Part Number: DPD120030-P12N-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120030-P12N-TC CUI
    DPD120030-P12N-TC CUI
    DPD120030-P12N-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120030-P12N-TC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"