DPD120030-P13N-TC CUI
  • Part Number: DPD120030-P13N-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120030-P13N-TC CUI
    DPD120030-P13N-TC CUI
    DPD120030-P13N-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120030-P13N-TC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL