DPD120030-P14N-TC CUI
  • Part Number: DPD120030-P14N-TC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120030-P14N-TC CUI
    DPD120030-P14N-TC CUI
    DPD120030-P14N-TC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120030-P14N-TC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM