DPD120080E-P5P-TK CUI
  • Part Number: DPD120080E-P5P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DPD120080E-P5P-TK CUI
    DPD120080E-P5P-TK CUI
    DPD120080E-P5P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DPD120080E-P5P-TK is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"