DTS120125UDC-Z7N CUI
  • Part Number: DTS120125UDC-Z7N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE