DTS120420UTC-Z11P-SZ CUI
  • Part Number: DTS120420UTC-Z11P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS120420UTC-Z11P-SZ CUI
    DTS120420UTC-Z11P-SZ CUI
    DTS120420UTC-Z11P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS120420UTC-Z11P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"